Profesyonel iş hayatına, sektörün lideri olan GlaxoSmithKline İlaç A.Ş.’de 7 yıl farklı departmanlarda görev alarak başladım. UCB Pharma İlaç A.Ş.’de de 2 yıl çalıştıktan sonra kariyerime farklı bir yön vererek; Adalar Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü olarak görev aldım. 3 yıl sonra kurumsal hayata geri dönüş yaparak, bir ödeme kuruluşunda İş Geliştirme Direktörü olarak çalıştım.

2001 yılında başladığım Kurumsal hayattan kazandığım tecrübelerimi Eğitim Danışmanlığı kimliğimle birleştirme hayalimi gerçekleştirmek için Düşünce Okulu’nda eğitimlere başladım.

Serüvenime ICF akredite bir akademi olan Sola Unitas Coach Academy’nin Accredited Coach Training Programından (ACTP) mezun olarak devam ettim. Yönetici, Takım ve Kariyer Koçluğu eğitimlerini tamamlayarak ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonundan) ilk unvan olan ACC (Associate Certified Coach)'yi aldım. Yine aynı kurum bünyesinde Paul Ekman International onaylı “Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler (Emotional Skills and Competencies-ESaC)” ile “Doğruluğu ve Güvenilirliği Değerlendirmek (Evaluating Truthfulness and Credibility-ETaC)” eğitimlerinden mezun oldum. Certified Skillful Facilitator (CSF) unvanını aldım. Eğitim Tasarımcısı ve Eğitim & Performans Geliştirme Danışmanı olarak eğitim sektörüne giriş yapıp sektöründe lider kurumsal firmalara eğitim vermeye başladım.

Şu anda ICF (International Coach Federation) tarafından verilen (PCC) Professional Certified Coach unvanıyla Türkiye’deki sayılı koçlardan biriyim.

Halen PDR International’da “Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı”, “Eğitim Tasarımcısı” ve “Yönetici & Takım & Kariyer Koçu” olarak görevime devam etmekteyim.

2018 Eylül ayı sonu itibariyle 1.450 saat eğitim ve 1.150 saat koçluk yapmış bulunmaktayım.

 

Uzmanlık Alanlarım

 

    Liderlik Geliştirme Eğitimleri 

v Etkin İnsan Yönetimi – Yönetici Geliştirme Programı

v Yönetim ve Liderlik Becerilerini Geliştirmek

v Yöneticiler için Geribildirim Sanatı 

 

    Performans Geliştirme Eğitimleri 

v İşyerinde Duygusal Zeka

v Kişisel Performans ve Zaman Yönetimi

v Müzakere Performansını Arttırmak

v Çalışanlar için Geribildirim Sanatı

v Zor İnsanlarla Başa Çıkma

v    Zaman Yönetimi  

 

Markalaşmış Müşteri ve Kurum Kültürü Eğitimleri 

v Etkin İletişim Becerileri

v İşyerinde Güvenli Davranış

v İşyerinde Takım Olabilmek

 

Satış Gelişimi

v     Satışçı Olmayanlar İçin Satış

v     Satış Teknikleri

v Kilit Müşteri Yönetimi

v Müşteri Odaklı Satış Stratejileri

v    Satışta İlişki Yönetimi

 

Koçluk

v Yönetici Koçluğu

v Takım Koçluğu

v Kariyer Koçluğu

 

 

 

 

 

Pin It

İletişim

Yunus Emre Şentürk

Cumhuriyet Mah. Kent Sokak New Yakacık B Blok No:27 Kartal / İstanbul 
Cep : +90 555 988 04 75

Bizden Haberler