Yöneticiler İçin Geri Bildirim & İleri Besleme Sanatı

Program Hakkında:

Geri bildirim süreci uzun yıllardır temel bir yönetim becerisi olarak kabul edilmekle birlikte ekip motivasyonunu oluşturan en temel unsur olarak da önümüze çıkmaktadır. Kişisel ve iş sonuçlarını geliştirmek için verilen geri bildirim ancak iyi kabul gördüğünde ve kişi tarafından uygulandığından işe yarar ve sonuç getirir.

Bu programda katılımcılarımız öncelikle ‘yönetici’ olarak kendi zihin yapıları inceleyerek bu süreci güven oluşturmak için kullanmanın temelini oluşturacaklar. Böylelikle, geçmişe odaklanmak yerine gelecekte olabilecek fırsatlara yönelik ileri besleme yapmanın yaratacağı zihinsel motivasyonun farkına varacaklardır

5C Koçluk modeli yapılandırılmış ve sorumlulukların net olarak belirlendiği bir geri bildirim görüşmesinin çalışanların bireysel performansları ile birlikte takım performansına da etkilerini fark edeceklerdir.

Kimler Katılmalı: Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

Süre: 2 Gün

Program Sonrası Takip:

Program tamamlandıktan 4 hafta sonra on line olarak düzenlenecek ve tüm katılımcıları kapsayacak 1 saatlik süpervizyon görüşmesi ile deneyimleri ortaya koyabilecekler ve daha iyi yol alabilmek için gerekli gördükleri konuları ortaya koyabileceklerdir.

Program Başlıkları:

 • Geribildirim Nedir? Ne Değildir?
 • Etkili bir geri bildirim görüşmesi nasıl yapılandırılmalı?
 • Etkili bir geribildirimde yönetici zihin yapısının önemi
 • Yapılandırılmış Geribildirim /İleri Besleme görüşmeleri için 5C Modeli
  • Güven-Yakınlık-Uyum ortamının yaratılması
  • Gündem – Hedef- Netleştirmek
  • Şimdi-Burada Olmak- Derin Dinleme-Güçlü Sorular
  • Farkındalık Öğrenme Planlama
  • Taahhüt Alma / Sorumluluğu Verme /Takdir & Kabul

Programın beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmesine yönelik içerik ve süre seçiminizi kolayca yapabilmeniz için her modülde katılımcıların edinecekleri beceri, yetkinlik ve davranış değişikliklerini detaylarıyla paylaşabiliriz.

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.

 

Kaynak : http://www.pdrinternational.com.tr/course-details?course-id=82

 

Pin It

İletişim

Yunus Emre Şentürk

Cumhuriyet Mah. Kent Sokak New Yakacık B Blok No:27 Kartal / İstanbul 
Cep : +90 555 988 04 75

Bizden Haberler